Kompaktní ohňostroje

Pořádáte zahradní party, svatbu, firemní večírek nebo třeba oslavu? Hledáte bezpečný a cenově dostupný ohňostroj, který byste bez problému zvládli odpálit sami?
V tom případě si prohlédněte naše kompaktní ohňostroje – jsou pro vás ideální volbou.
Výhodou našich kompaktů je především právě jejich snadné použití, pro které nebudete potřebovat žádné zvláštní povolení ani dovednosti. Kompaktní sestavy našich ohňostrojů jednoduše rozestavte na rovnou a nehořlavou plochu a postarejte se o zabezpečení odstupu od kompaktu v určitém okruhu (ten se může lišit podle typu vámi vybraného ohňostroje). Pak už jen stačí zapálit připravenou zápalnou šňůru.

Působivé kompaktní ohňostroje se snadnou obsluhou

Vyberte si kompaktní ohňostroj o velikosti vhodné pro vaši akci. Na menší událost (nebo pokud si chcete naše produkty nejprve otestovat) vám bude stačit menší kompakt, který má něco přes 20 ran. Na velké slavnostní události si potom můžete pořídit větší, klidně až 200 ran. Při zakoupení sestavy našich kompaktních ohňostrojů vám samozřejmě dodáme podrobný návod, ve kterém najdete veškeré potřebné instrukce k instalaci a odpálení kompaktního ohňostroje. Při dodržení všech základních bezpečnostních zásad jsou naše ohňostroje a zábavní pyrotechnika naprosto bezpečné.